Kaip nuskristi į Japoniją už 50 eurų? (tęsinys)


Čekų aviakompanija ČSA Czech Airlines skraido iš Vilniaus į įvairius Europos ir Amerikos miestus ir siūlo nepretenzingą, bet kokybišką aptarnavimą. Jos lojalumo programa „OK Plus“ itin dosni – tapus auksiniu klientu, tikimybė iš ekonominės klasės būti nemokamai perkeltam į verslo klasę yra gerokai didesnė nei kitose aviakompanijose. Mylių šioje programoje gausite ir už skrydžius kitomis aljanso SkyTeam aviakompanijomis – AirFrance/KLM, Aeroflot, Delta, NorthWest, Korean Air ir kt. Privilegijuoto ČSA kliento statusas galioja - ir panaudoti sukauptas mylias taip pat galima - ir šių aviakompanijų skrydžiuose.

Norėdami užsiregistruoti ČSA Czech Airlines lojalumo programoje OK Plus ir gauti papildomai 1000 mylių po pirmojo pasinaudojimo ČSA Czech Airlines ar partnerių paslaugomis, paspauskite šią nuorodą, užpildykite anketą ir sekite nurodymais. Viską teisingai užpildę gausite elektroninį laišką su narystės aktyvavimo nuoroda, o ją paspaudus, jums bus suteiktas OK Plusdalyvio numeris, kurį nurodykite registruodamiesi skrydžiams. 

 
Panašias lojalumo programas vykdo ir dauguma viešbučių tinklų. Plačiau apie jas – skyrelyje „Kaip kelionėje sumokėti mažiau už nakvynę?“. Jame rasite ir nuorodas, kaip registruojantis viešbučių programose gauti taškų premiją.

AnkstesnisKontaktai