Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Kataro avialinijos skraidys iš Skandinavijos sostinių

Viena geriausių pasaulio aviakompanijų pripažinta „Qatar Airways“ nuo kito vasaros sezono pradės skrydžius iš Kopenhagos į Dohą Artimuosiuose Rytuose, ir padidins skrydžių skaičių iš Stokholmo, į kurį skraido jau dvejus metus.

Doha yra Kataro administracinis centras ir Kataro avialinijų pagrindinis oro uostas, per kurį aviakompanija vykdo visus savo tolimuosius reisus į Aziją, Afriką, Australiją, Šiaurės Ameriką ir kitur.

Nežiūrint aukšto komforto lygio lėktuve, pelniusio „Qatar Airways“ penkias žvaigždutes „Skytrax“ keleivių vertinimuose (o tokį pripažinimą yra gavusios iš viso tik šešios pasaulio oro bendrovės), aviakompanijos bilietų kainos dažnai labai konkurencingos. Todėl naujų maršrutų atsiradimas Lietuvos pašonėje – džiuginanti žinia tolimesnių kelionių mėgėjams.

Kopenhaga

Nuo 2010 m. kovo pabaigos „Qatar Airways“ skraidys iš Kopenhagos keturis kartus per savaitę, o iš Stokholmo – septynis kartus, t.y. po skrydį kiekvieną savaitės dieną.

Kopenhagą galima pasiekti SAS lėktuvais iš Vilniaus ir Palangos, o Stokholmą – „Skyways“ reisais iš Vilniaus ir „Ryanair“ iš Kauno. Žinoma, netrūksta galimybių nuskristi į šiuos miestus ir persėdant kitur – taip neretai ir pigiau nei skristi tiesiogiai.

Bilietus į Kataro avialinijų skrydžius geriausia užsisakyti tiesiogiai jų svetainėje.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>