Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Nuolaidų kodai „Lufthansa“ aviabilietų užsakymui

Lufthansa

Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“, skraidanti ir iš Vilniaus, žinoma kaip viena stambiausių Europos ir pasaulio oro vežėjų bei didžiausio aviakompanijų aljanso „Star“ bendrasteigėja 1997 metais. Skrisdami su ja galite būti tikri dėl saugumo ir to, kad gausite nuoseklų, prognozuojamą produktą. Net jei kelionės eigą sutrikdys nenumatyti įvykiai, vokiečiai su jiems būdingu tikslumu pasiūlys efektyvų sprendimą.

Deja, už šiuos privalumus reikia mokėti: „Lufthansa“ kainos retai kada būna žemiausios rinkoje.

Jas šiek tiek sumažinti padės žemiau pateikiamos nuorodos į įvairiomis progomis išplatintus nuolaidų kodus. Apsilankę šiais adresais ir įrašę savo duomenis (būtinai – elektroninio pašto adresą), per keliolika sekundžių gausite unikalų atitinkamos nuolaidos kodą. Suvedę juos (tik vieną vieno užsakymo metu) prieš apmokėdami už bilietus „Lufthansa“ tinklalapyje, bilieto kainą sumažinsite keliomis dešimtimis ar net gera šimtine litų. Tiksli nuolaidos suma – prie atitinkamos nuorodos. Ji gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo šalies, kuriai nurodysite priklausantys.

Tiesa, nuolaida bus pritaikyta tik paties aviabilieto kainai, bet ne kuro, oro uosto ar kt. mokesčiams, taigi ne galutinei kainai, o tik vienai iš jos dalių.

Be to, kadangi dovanoms pretenzijos nereiškiamos, mes taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl šių kodų (ne)veikimo;)

LUFTHANSANUOLAIDŲ AKCIJOS

„Ski“

Akcija vyksta Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Italijoje ir Rusijoje.

Galioja visiems „Lufthansa“ ir su ja susijusių aviakompanijų Citylineir Eurowings“ vykdomiems skrydžiams. Rezervuoti ir skristi galima vėliausiai iki 2010 03 31.

Nuolaidos suma: 20 eurų (Lietuvoje – 70 litų).

Be to, su šiuo kodu suteikiama 35 eurų nuolaida žieminei įrangai iš „Avis“ išsinuomotam automobiliui Miuncheno oro uoste, speciali kaina kai kuriuose Alpių regiono viešbučiuose „Hilton“ ir ypatinga slidinėjimo paketo kaina Garmiš-Partenkircheno kurorte.

Nuoroda

„Sixt“

Akcija vyksta Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir Vokietijoje.

Galioja visiems „Lufthansa“ ir Citylinear Eurowings“ vykdomiems skrydžiams. Rezervuoti galima vėliausiai iki 2009 12 31, skristi – iki 2010 03 31.

Nuolaidos suma: 15 eurų.

Nuoroda

„Descuento“

Akcija vyksta Europos Sąjungos šalyse.

Galioja visiems „Lufthansa“ ir Citylinear Eurowings“ vykdomiems skrydžiams, bet tik iš Ispanijos. Rezervuoti galima vėliausiai iki 2009 12 31, skristi – iki 2010 03 31.

Nuolaidos suma: 30 eurų.

Nuoroda

„Telekom“

Akcija vyksta Vokietijoje.

Galioja visiems „Lufthansa“ ir Citylinear Eurowings“ vykdomiems skrydžiams Europoje. Rezervuoti galima vėliausiai iki 2009 12 29, skristi – iki 2010 03 31.

Nuolaidos suma: 20 eurų.

Nuoroda

„Internations“

Akcija vyksta Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kanadoje, Kinijoje (įskaitant Honkongą), Indijoje, Ispanijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Singapūre, Šveicarijoje, Turkijoje ir Vokietijoje.

Galioja visiems „Lufthansa“ ir Citylinear Eurowings“ vykdomiems skrydžiams. Rezervuoti galima vėliausiai iki 2010 10 30, skristi – iki 2011 03 31.

Nuolaidos suma priklausomai nuo šalies:

40 eurų

295 Danijos kronos

35 Didžiosios Britanijos svarai

50 JAV dolerių

220 Jungtinių Arabų Emyratų dirhamų

50 Kanados dolerių

400 Kinijos juanių

450 Honkongo dolerių

2750 Indijos rupijų

750 Rusijos rublių

80 Singapūro dolerių

60 Šveicarijos frankų

85 Turkijos liros

Nuoroda

Beje, pasirinkus kai kurias šalis arba šalies ir kalbos derinį (pvz., Vokietiją ir anglų kalbą), sistema atmeta paraišką su pranešimu, kad dėl didelio paraiškų skaičiaus nuolaidų kodai nebedalijami. Tačiau pabandžius nurodyti kitą šalį, viskas veikia. Bandykite ir jūs:)

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>