Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Iki 200 svarų nuolaida vasaros kelionių užsakymui pas „Thomson“

Didžiosios Britanijos kelionių agentūra „Thomson Holidays“, priklausanti didžiausio Europoje kelionių organizatoriaus TUI įmonių grupei, pradėjo prekybą ateinančios vasaros (gegužės – spalio mėn.) kelionėmis.

Užsisakantieji kelialapius jau dabar gali sutaupyti iki 200 svarų, ir papildomai 10 procentų kainos – jei užsakymą pateiks internetu.pliazas_

Skrydžiai vykdomi iš daugumos Didžiosios Britanijos oro uostų. Iki jų turbūt patogiausia nusigauti „Ryanair“ ar kitų pigiųjų aviakompanijų skrydžiais. Tik patariame nedelsti juos užsisakant – vasarą aviabilietai visada brangesni, nes ir skraidančiųjų – žymiai daugiau.

Daugiau „Thomson“ pasiūlymų galite gauti užregistravę pas juos savo elektroninio pašto adresą.

ATNAUJINTA 2010 01 17: „Thomson“ pradėjo didįjį sausio išpardavimą ir vasaros keliones jau siūlo su iki 25% nuolaida. O vykstantieji į Graikiją, Turkiją ar Kiprą gali sutaupyti papildomus 50 svarų, užsakymo metu įvedę vieną iš šių nuolaidos kodų:

- Graikija (Kreta, Chalkidikė, Kos, Lesbas, Rodas, Samas, Santorinis, Skiatas ir Tasas): kodas 9582;

- Graikija (Korfu, Kalamata, Kefalonija, Preveza ir Zantė): kodas 9642;

- Kipras (Larnaka ir Pafosas): kodas 9672;

- Turkija (Antalija, Bodrumas, Dalamanas ir Adnan Menderesas: kodas 9684.

Bookmark and Share

1 comment to Iki 200 svarų nuolaida vasaros kelionių užsakymui pas „Thomson“

  • keliautojas

    Sakykite, o kas nors bandete uzsisakineti is Thomson uk, nes panasu, kad norint uzsisakyti turi buti UK gyventojas arba bent jau vizitine ten turetu buti isduota.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>