Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Kelionė aplink pasaulį - tik 2700 litų

airnzTaip, aviabilietas, kuriuo galite apskristi visą Žemės rutulį, pas Naujosios Zelandijos aviakompaniją „Air New Zealand“ dabar kainuoja tik tiek. Jeigu tiksliai – 692 Didžiosios Britanijos svarai, kas šiandieniniu kursu sudaro 2682 Lt.

Tokia yra kaina aviabilieto su visais mokesčiais, ekonomine klase, maršrutu Londonas/Hytrou – Los Andželas (JAV) – Oklendas (Naujoji Zelandija) Honkongas – Londonas. Oro bendrovės tinklapyje galima susidėlioti ir kitokį maršrutą, kainą tai įtakoja nežymiai.

Ką galima veikti turint tokį aviabilietą? Viskas priklauso nuo bilieto sąlygų. Šis nedraudžia riboto kiekio „išlipimų“, t.y. sustojimų ilgesniam laikui. Jei paimsime aukščiau nurodytą maršrutą kaip pavyzdį, kelionė galėtų atrodyti taip:

- balandžio 15: skrydis Londonas – Los Andželas;

- balandžio 21: Los Andželas – Oklendas;

- gegužės 5: Oklendas – Honkongas;

- gegužės 8: Honkongas – Londonas.

Tokiu būdu už įprastą bilieto į Naująją Zelandiją kainą aplankote ne tik šią šalį, bet ir Jungtines Valstijas, ir Honkongą. Arba kokią nors kitą įdomią pasaulio vietą, nes vietoje Los Andželo gali būti ir San Franciskas, vietoje Honkongo – Šanchajus ar Tokijas, vietoje Oklendo – Velingtonas ar Kraistčerčas. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

Užsakyti bilietus galima aviakompanijos tinklapyje iki vasario 8 dienos, skristi – nuo balandžio 16 iki birželio 20 d.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>