Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

LOT akcija skrydžiams po Europą

Lenkijos aviakompanija LOT iki 2010 m. sausio 11 dienos vykdo bilietų išpardavimo akciją „Išbandyk LOT“, kurios metu visi skrydžiai kainuoja 21 procentu mažiau. Skristi galima nuo 2010 m. vasario 21 d. iki 2010 m. birželio 21 d. Akcija galioja visiems pačios LOT vykdomiems skrydžiams (t.y., negalioja partnerių vykdomiems skrydžiams su LOT skrydžio numeriu ir čarteriniams LOT skrydžiams), visiems šalies vidaus ir tarptautiniams LOT tarifams, išskyrus akcijinius pasiūlymus.

Varšuva, Lenkija

Varšuva, Lenkija

Kaip ir visada tokiais atvejais, 21% nuolaida taikoma tik paties aviabilieto kainai, oro uosto mokesčiams ir įvairioms rinkliavoms ji negalioja.

Akcija taip pat neapima skrydžių į Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą ir Maskvą. Ar nuolaida taikoma skrydžiams Lenkijos viduje, neaišku, nes aviakompanijos svetainė pateikia prieštaringą informaciją šiuo klausimu. Jei tai aktualu, geriausia pasiskambinti pačiai oro bendrovei.

Išsamios akcijos sąlygos – aviakompanijos svetainėje.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>