Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Austrijos avialinijų nuolaidų kodai

Austrija

Austrija

Iš Vilniaus į Vieną, o per ją – ir į daugelį Europos ir tolimesnių kraštų miestų skraidinanti aviakompanija „Austrian Airlines“ siūlo galimybę sutaupyti 15% aviabilieto kainos, pasinaudojant specialiu nuolaidos kodu.

Nuolaida galioja perkant bilietą aviakompanijos tinklapyje ir skaičiuojama nuo visos užsakymo sumos: bilieto kainos, mokesčių ir administravimo mokesčio. Tai pagirtina, nes dažniausiai tokios nuolaidos galioja tik paties aviabilieto kainai, kuri gali sudaryti vos pusę užsakymo sumos.

Užsakyti bilietus su šia nuolaida galima iki 2010 m. balandžio 30 d. Iki šios datos turi įvykti ir skrydžiai, į kuriuos pirkote bilietus.

Nuolaida taikoma skrydžiams iš šių šalių:

Airijos, Armėnijos, Austrijos, Azerbaidžano, Belgijos, Bulgarijos,  Čekijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Graikijos, Gruzijos,  Ispanijos, Italijos, Kipro, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Nyderlandų, Norvegijos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Slovėnijos, Slovakijos,  Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Vengrijos ir Vokietijos

į bet kurį pageidaujamą miestą.

Galioja visiems „Austrian Airlines Group“ priklausančių oro bendrovių vykdomiems skrydžiams (įskaitant vieną jungiamąjį). Leidžiamos bilietų klasės: L, T, W, V, S, P, E, K, H, Q, E, K, M, T, L, B, V, W, S, Y, C, D, J.

Nuolaidos kodas – austrianwinter.

Yra ir dar vienas šios aviakompanijos nuolaidų kodas. Šis jau galioja tik tiesioginiams skrydžiams su Austrijos avialinijų skrydžio numeriu (jis prasideda raidėmis OS) į ir iš Vienos, o 15 procentų nuolaida taikoma tik paties aviabilieto kainai.

Juo pasinaudoti galima iki 2010 m. balandžio 23 d. (užsakymas) ir 2010 m. gegužės 7 d. (skrydis).

Nuolaidos kodas – CEEMLF10.

Linkime sėkmingai pasinaudoti šiais kodais sutaupant aviabilietams. Siūlome juos derinti su čia išdėstytais pigesnių bilietų suradimo patarimais.  O anksčiau jau skelbėme panašius „Lufthansa“ nuolaidų kodus.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>