Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

„Ryanair“ dvigubina skrydžių iš Lietuvos kryptis

Neseniai paskelbusi apie 2010 m. gegužės 3 d. pradedamus skrydžius iš Kauno į Bristolį Didžiojoje Britanijoje, šiandien garsioji airių oro bendrovė paviešino dar ambicingesnę plėtrą Lietuvoje.

Nuo gegužės „Ryanair“ vykdomų iš Kauno skrydžių skaičius padvigubės nuo dabartinių devynių iki aštuoniolikos. Jau veikiančius maršrutus į Airiją, Didžiąją Britaniją ir Vokietiją papildys patrauklios kryptys Pietų, Vakarų ir Šiaurės Europoje.

Tiesiogiai iš Lietuvos bus galima nuskristi į šias šalis ir miestus (naujos kryptys – paryškintos):

- Didžioji Britanija: Londonas (Stanstedas, Lutonas ir Getvikas), Birmingemas, Liverpulis, Bristolis, Edinburgas;

- Vokietija: Berlynas, Brėmenas, Diuseldorfas, Frankfurtas (Hanas)

- Airija: Dublinas;

- Norvegija: Oslas;

- Prancūzija: Paryžius;

- Ispanija: Barselona;

- Italija: Milanas;

- Belgija: Briuselis;

- Suomija: Tamperė.

RyanairLyg to dar būtų maža, „Ryanair“ pranešė nusprendusi Kaune įkurdinti vieną iš savo paslaugų bazių – ji taps 40-ąja iš viso, tačiau pirmąja Centrinėje Europoje. Čia bus nuolat laikomi du aviakompanijos „Boeing 737“, įsikurs nemažai juos aptarnaujančio personalo. Bendra oro bendrovės investicijų Kauno oro uoste suma sudarys 140 mln. JAV dolerių (dabar jau žinoma, kad ši suma tėra abiejų boingų kaina – Aut.), užtikrins darbą maždaug tūkstančiui žmonių, o skraidinamų iš Karmėlavos keleivių skaičius 2010 m. turėtų daugiau nei padvigubėti, nuo dabartinių 400 000 iki vieno milijono.

Kas belieka pasakyti? Bravo. Einam užsisakyti bilietų.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>