Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

„Novaturas“ keliautojams į pagalbą siunčia žinovus

Aišku, kad „Novaturo“ ir jo paslaugų papildomai pristatinėti nereikia. Jei lankotės šiame puslapyje, didelė tikimybė, kad domitės kelionėmis. O tokiu atveju visai tikėtina, kad ne tik girdėjote, bet ir esatę naudojęsi šio, bene didžiausio Baltijos šalyse, kelionių operatoriaus paslaugomis.

Tačiau ne visi žino, kad minėta kompanija – akivaizdu, kad ieškodama būdų išjudinti sunkmečio sulėtintą rinką – nuo šio sezono siūlo pažintines keliones su konkrečios srities specialisto palyda. Nusipirkę kelialapį į išsirinktą šalį, kartu vyksiančio garsaus fotografo padedami galėsite pramokti meniškai fotografuoti, žinomas virtuvės šefas pasidalins kulinarijos paslaptimis, o vynų ir kitų taurių gėrimų žinovas vyno šalyse padės atrasti turtingą šio gėrimo pasaulį. Ką galima tikėtis patirti tokioje išvykoje, galite paskaityti vieno iš lydinčių ekspertų – vynų žinovo Algirdo Patecko tinklaraštyje.apie_vyna

Ištroškusius pamatyti ir sužinoti šis kelionių organizatoriaus sumanymas turėtų pradžiuginti. Juolab kad sprendžiant iš „Novaturo“ tinklapyje nurodytų kainų, papildomos profesionalų pamokos kelialapių nepabrangina.

Telieka išsirinkti, kur labiausiai traukia.

Bookmark and Share

1 comment to „Novaturas“ keliautojams į pagalbą siunčia žinovus

  • Rugile

    Idėja yra nereali! Spaudžiu dešinę Novaturui – gerai, kad turi ką pasiūlyti įdomesnio, nei įprastos kelionės. Iš karto sudomino, ypač kelionė su vyno žinovu. Kaip turėtų būti įspūdinga su juo keliauti į, pavyzdžiui, Prancūziją!

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>