Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Norite į Peru? Yra pigių bilietų!

Jei visada svajojote savo akimis pamatyti Maču-Pikču ar kitus inkų kultūros šedevrus, dabar turite galimybę tai padaryti už visai nedidelę kainą.

Peru sostinė Lima, kuri yra viena iš tradiciškai brangių skrydžių krypčių europiečiams (aviabilietas į Pietų Ameriką ir atgal neretai kainuoja kelis tūkstančius litų) dabar pasiekiama iš Ispanijos už mažiau nei 1000 Lt (į abi puses). Olandų aviakompanija KLM siūlo nuskristi į Limą iš Madrido arba Barselonos (BCN) tik už 394 JAV dolerius, kas atitinka maždaug 968 Lt. Kaip matote pridedamoje kompiuterio ekrano nuotraukoje, artimiausia kaina – beveik dvigubai aukštesnė.bcn_lima

Skrydis vykdomas su persėdimu Amsterdame. Bilietai už tokią kainą parduodami iki kovo 27 d. Išskristi reikia ne vėliau kaip 2010 m. gegužės 31 d. Minimali kelionės trukmė – septynios paros, maksimali – vienas mėnuo.

Bilietus galima užsisakyti patiems „Expedia“ arba „Travelocity“ tinklapiuose. Pačios aviakompanijos tinklapyje mums šio pasiūlymo rasti nepavyko – bet galite pabandyti ir ten, jei taip patogiau.

Ten pat arba pigių skrydžių paieškos sistemoje galite susirasti ir skrydžius iš Lietuvos į Ispaniją. Jų ypač padaugėjo „Ryanair“ pradėjus skraidyti iš Kauno į Barseloną (GRO).

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>