Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Velykinė 20% nuolaida skrydžiams iš Londono su „Austrian“

(C) Austrian_AirlinesAustrijos oro bendrovė „Austrian Airlines“, kurios nuolaidų kodų esamę skelbę ir anksčiau, vėl leidžia sutaupyti.

Šį kartą nemenka (20%) nuolaida taikoma visiems šios aviakompanijos skrydžiams iš Londono, Hytrou oro uosto. (Jei kam nors pasirodytų, kad Lietuvos gyventojams ši naujiena neaktuali, priminsime, kad iki Londono dabar jau galima nuskristi ir už keliasdešimt litų, o tęsti kelionę iš ten į tolimesnius kraštus ir šiaip dažniausiai būna pigiau nei iš mūsų šalies.)

Nuolaida galioja visiems skrydžiams, vykdomiems „Austrian Airlines“ grupės aviakompanijų, visomis kryptimis, užsakomiems aviakompanijos tinklapyje. Užsakymo laikotarpis – iki 2010 m. balandžio 4 dienos.  Skristi galima bet kada nuo 2010 m. balandžio 6 d. iki 2010 m. lapkričio 30 d.

Svarbu pažymėti, kad 20% nuolaida taikoma visai užsakymo sumai, t.y. ne tik paties aviabilieto kainai,  bet ir visiems mokesčiams ir rinkliavoms. Tai gana retas atvejis, o ir sutaupymas žymesnis. Nuolaida pritaikoma iškart, užsakymo metu įvedus kodą EasterUK.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>