Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Velykinė nuolaida - ir „Scandic“ viešbučiuose

Tiesą sakant, nors ir vadinasi velykine, ši nuolaida galioja iki gegužės pabaigos. Kas, žinoma, yra tik dar geriau.

Apie kokią nuolaidą kalbame? Tai nemažo* Šiaurės šalių viešbučių tinklo „Scandic“ akcija, kurios metu šio tinklo įstaigose savaitgaliais (ir per visas Velykų išeigines) galima apsistoti 20 procentų pigiau. „Scandic“ tinklo viešbučius jau ir šiaip galima priskirti santykinai nebrangiems, bet papildoma nuolaida daro juos dar patrauklesniais. Pvz., 47 eurai asmeniui už nakvynę Helsinkio „Scandic Continental“ tikrai nėra daug, įvertinus bendrą kainų lygį Suomijoje.Helsinkis

Savaitgalis reiškia atvykimą bet kada nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

20% nuolaida pritaikoma internetiniame užsakyme įvedus kodą FG2. Jei kambarys rezervuojamas telefonu, naudotinas kodas yra FG1, tačiau suteikiama tik 10% nuolaida.

Ir dar svarbi detalė. Kadangi šis nuolaidos kodas galioja išskirtinai tik „Scandic“ lojalumo programos „Frequent Guest“ dalyviams, norint juo pasinaudoti reikia pirmiau užsiregistruoti programoje jų tinklalapyje. Tai nieko nekainuoja, o narystė programoje teikia ir kitokių malonių privilegijų – tokių kaip 20% nuolaida maistui ir gėrimams savaitgaliais viešbučio restorane.

* Tinklo viešbučių rasite Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lietuvoje („Neringa“ Vilniuje), Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir Nyderlanduose.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>