Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Geros kainos į Tailandą

Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti dar viena šviežia aviabilietų akcija.Bankokas

Šį kartą prabangi Abu Dabio Emyrato aviakompanija „Etihad“ pigiau siūlo skristi į viso pasaulio atostogautojų numylėtą, šventyklų auksu tviskančią Tailando sostinę Bankoką. Skrydžiai – iš mums nesunkiai pasiekiamos Vokietijos, Frankfurto prie Maino ir Miuncheno oro uostų.

Aviabilietas maršrutu Frankfurtas-Bankokas ir atgal su visais mokesčiais tekainuoja 473 eurus, arba 1633 Lt. Iš Miuncheno dėl šiek tiek mažesnių oro uosto mokesčių – dar pigiau, tik 466 eurai, kas atitinka 1609 litus.

Bilietus už šią kainą aviakompanijos tinklapyje galima įsigyti jau dabar. Kelionė turi prasidėti ne vėliau kaip 2010 m. birželio 15 d. ir gali trukti iki mėnesio.

SamujisVokietiją iš Lietuvos galima pasiekti su „Lufthansa“, kuri iš Vilniaus į Frankfurtą skraidina nuo 379 Lt (pirmyn-atgal), „Ryanair“ ar kitomis aviakompanijomis, taip pat keltu ar automobiliu.

Nors veiklos netrūksta ir pačiame Bankoke, iš jo ranka pasiekiamos kitos Šypsenų šalies grožybės – turkio spalvos vandenų skalaujami pliažai, drėgnosios Auksinio trikampio džiunglės ir senosios sostinės Ajutaja bei Sukotai.

O kas ten dar nėra buvęs, išduosime vieną malonią smulkmeną – prabangūs viešbučiai Tailande kainuoja gerokai mažiau nei Europoje ar kitur Vakarų pasaulyje. Nenustebkite, jei penkių žvaigždučių „Radisson“ kainuos tiek pat ar net pigiau nei kambarėlis Palangos poilsio namuose sezono metu. Ir neklauskite, iš kur mes tai žinome.Atostogos_Tailandas

Bookmark and Share

1 comment to Geros kainos į Tailandą

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>