Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Nebrangūs bilietai į Argentiną

Net ir šiais aršios aviakompanijų konkurencijos ir pigių aviabilietų laikais skrydžiai į Pietų Ameriką išlieka santykinai brangūs. Pigesnių bilietų akcijų į šią pasaulio dalį irgi pasitaiko rečiau nei į, tarkim, Indiją ar Pietryčių Aziją. Bet šįkart vyksta kaip tik tokia akcija.

Kataro oro linijų bendrovė „Qatar Airways“ pasiūlė pigių skrydžių iš Ispanijos (Madrido ir Barselonos) į Argentinos – ir tango – sostinę Buenos Aires.

Bilietas į abi puses su mokesčiais kainuoja nuo 491 JAV dolerių, kas šiandieniniu keitimo kursu atitinka 1350 Lt. Turbūt pigiausiai į Barseloną iš Lietuvos galima nuskristi su „Ryanair“, kuris kaip tik atidarė šią kryptį.

Kataro aviakompanija į Buenos Aires skrenda per savo centrą Dohą, kuriame teks persėsti.

Skrydžiai už tokią kainą parduodami šių metų birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiams. Tad yra laiko pasiplanuoti turiningą kelionę į šią tolimą ir įdomią Pietų Amerikos šalį.

Bilietus galima užsisakyti aviakompanijos tinklapyje, bet jų turėtų būti ir didžiosiose rezervavimo sistemose: eBookers, Travelocity, Expedia ir kt.

1 comment to Nebrangūs bilietai į Argentiną

  • toli

    Papildymas: bilietų už panašią kainą yra ir į kitą Pietų Amerikos didmiestį – San Paulą Brazilijoje. Tad jei energingoji kapoeira ir ryški kaipirinja jums labiau prie širdies nei melancholiškas tango ar kvapnaus „Malbec“ taurė – esate laisvi rinktis.

    Tiesa, bilietai tokiomis kainomis parduodami tik iki rugsėjo pabaigos.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>