Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Šią vasarą - pigesni viešbučiai Anglijoje

Vienas didžiausių pasaulio viešbučių tinklų „InterContinental Hotels Group“ savo pigesniems viešbučiams Didžiojoje Britanijoje šią vasarą taiko specialias kainas.

Dvivietis kambarys „Holiday Inn Express“ tekainuos 45 svarus parai, „Holiday Inn“ – 59 svarus, o verslo klasės „Crowne Plaza“ – 68 svarus. Visos kainos – bed-and-breakfast paketui, t.y. į jas įskaičiuoti ir pusryčiai. Iki dviejų nepilnamečių (neturinčių aštuoniolikos) priimami nemokamai kartu su suaugusiaisiais.

Londonas_resizeMūsų nuomone, 45 svarai už tvarkingą patikimo tinklo viešbutį su pusryčiais yra patraukli kaina Didžiojoje Britanijoje, o ypač – jos sostinėje Londone. Panašiai esame mokėję už kišenės dydžio kambarius prastesniuose Londono rajonuose veikiančiose šeimyninėse nakvynės įstaigose. Žinoma, apie jokius pusryčius už tokią kainą kalbos nebuvo.

Yra vienintelė sąlyga: šios kainos galioja savaitgalio nakvynėms, t.y. apsistojant penktadienį, šeštadienį ar sekmadienį. Pasiūlymas galioja iki 2010 m. liepos 25 d. Na, ir kaip visada – pigių kambarių skaičius ribotas.

Užsisakyti galima „InterContinental“ tinklapyje.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>