Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

„Finnair“ aviabilietų akcija į Aziją

Pastaruoju metu dažniau pranešinėjome apie patrauklias akcijas ir nuolaidas viešbučiams ir kitokioms nakvynės įstaigoms, o ypatingų aviabilietų pasiūlymų, kurie būtų įdomūs mūsų kraštiečiams, nesigirdėjo. Žinia, savo padarė vasaros sezonas, per kurį keliautojų ir be akcijų netrūksta – tad ir papildomai vilioti jų nereikia (šie triukai pravers sausį-vasarį).

Gaila, bet šiandieninė suomių aviakompanijos „Finnair“ žinia apie prasidėjusį aviabilietų į Aziją išpardavimą  irgi nepribloškia ypatingomis kainomis. O gal mes tiesiog išlepome – gal net tos pačios aviakompanijos dėka? Įvertinkite Singapūraspatys.

Suomių, kurie į Aziją skraidina per Helsinkį ir didžiuojasi trumpiausia skrydžio iš Europos trukme, pasiūlymas toks:

Delis – nuo 1859 Lt

Pekinas, Šanchajus – nuo 2185 Lt

Bankokas – nuo 2429 Lt

Tokijas – nuo 2449 Lt

Honkongas – nuo 2575 Lt

Singapūras – nuo  2825 LTL

ir taip toliau (ir brangiau…).

Nei bilietų užsakymo laikotarpis, nei kelionės terminas neapibrėžti konkrečiomis datomis. (Matyt, patys nutuokia, kad tokiomis kainomis užpildyti lėktuvus gali užtrukti.)

Tiesa – visų skrydžių kainos nurodytos iš Vilniaus. Tai ir bus patrauklioji šios akcijos pusė. Iš šviežios patirties žinome, kad dabar rasti bilietų į, tarkime, Tailandą šiam rudeniui pigiau nei už 2000 Lt yra sunkoka. Ir tai – iš kurio nors stambesnio Vokietijos ar Didžiosios Britanijos oro uosto. Tad tie, kas nori skristi patogiai, nuo „namų durų“, „Finnair“ pasiūlyme gali surasti ir realios naudos.

Ko ir linkime.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>