Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Rudens sezono nuolaidos pigiems viešbučiams

RomaNors vasaros beliko vos savaitė, kelionių sezonas toli gražu nesibaigia. Rudeninės skrydžių ir pasivažinėjimų kryptys kitos – bet tikrai ne blogesnės nei vasarą. Nes, mūsų nuoširdžiu įsitikinimu (kuriam, manome, pritars kiekvienas kelionių entuziastas), nėra blogo laiko keliauti.

Tokios pat nuomonės laikosi ir mūsų jau ne kartą minėta (geruoju) pigios nakvynės rezervavimo sistema „Budget Places“. O šią nuomonę ji parėmė net keletu nuolaidų kodų, kurių dėka nebrangūs viešbučiai Europoje ir Amerikoje jums kainuos dar pigiau.

Šiandien skelbiame kodą, leidžiantį užsisakyti rugsėjo nakvynes 20% pigiau. Magiškasis žodis – BACKTOWORK.

Šį žodį galite vesti į visas nuo dabar iki rugsėjo 30 d. internetu daromas rezervacijas (laukelyje Promocode) – avansu apmokama viešbučio kainos dalis turėtų sumažėti penktadaliu. Kodas tinka užsakymams, kuriais pasinaudosite rugsėjo 1 – spalio 3 d. (imtinai), jis turėtų galioti visiems „Budget Places“ siūlomiems miestams.

Tuo tarpu antrasis rugsėjo kodas skirtas tik vienam iš jų – užtat kokiam! Kalbame apie miestą, į kurį veda visi keliai – Romą. Jai skirtas burtažodis BUDGETROME. Šis kodas suteiks 19% nuolaidą visai iš anksto sumokėtai sumai.

Jis taip pat gali būti panaudotas visiems nuo dabar iki 2010 m. rugsėjo 30 d. atliekamiems internetiniams užsakymams, tačiau kelionės laikotarpis – gerokai ilgesnis: nuo 2010 m. rugsėjo 1 d. iki 2011 m. sausio 31 d.

Tad galite planuoti ne tik šiemetinio vyno degustaciją šiltą spalio savaitgalį, bet ir didžiųjų metų švenčių sutikimą Amžinajame mieste.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>