Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

KLM akcija tolimiems skrydžiams iš Londono

Olandų „KLM Royal Dutch Airlines“, kuri kartu su „Estonian Air“ vykdo bendrus skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, pradėjo rugsėjo bilietų pardavimo akciją. Ne, šį kartą dar ne skrydžiams iš Vilniaus, o iš Londono. Kadangi pastarasis lietuviams dabar nesunkiai pasiekiamas „Ryanair“ ir kitų pigių vežėjų dėka, o nemažai daliai mūsų tautiečių jau yra tapęs namais, pasidalinsime šios akcijos smulkmenomis.

KLM pigiau siūlo skristi šiomis kryptimis:

Kairas – nuo 279 svarų

Dubajus – 348

Vašingtonas – 373

Teheranas (Iranas – jei nebaisu…) – 404

Nairobis (Kenija) – 410

Los Andželas – 438

Sietlas – 458

Sen Martenas – 497

Johanesburgas (PAR) – 506

Kiurasao – 605

Pamiršusiems priminsime, kad Sen Martenas ir Kiurasao – Nyderlandų valdomos teritorijos Karibų jūroje, viliojančios klasikine žydra jūra ir balto smėlio pliažais. Tik San Martenas dar įžymus tuo, kad turi ypač arti paplūdimio įrengtą oro uostą, kas poilsiautojams leidžia grožėtis štai tokiais vaizdais:

(Tiesa, neaišku, kaip ten su pailsėjimu tokiam pliaže…)

Grįžtant prie KLM akcijos – ji vyksta iki spalio 5 d., o skristi galima iki 2011 m. kovo 31 d. Kaip įprasta, bilietai tokiomis kainomis parduodami tik pačios aviakompanijos tinklapyje.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>