Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Nebrangūs bilietai į JAV rudenį

Kas nors kartą yra skridęs iš Europos į Jungtines Amerikos Valstijas, žino, kad skrydžiai į šios šalies Vakarų pakrantės miestus yra pastebimai brangesni nei į, pvz., Niujorką, Bostoną ar Majamį. Atsižvelgus į žymiai ilgesnį tokio skrydžio atstumą ir trukmę, tai neturėtų stebinti.

Tačiau šį rudenį nukeliauti į Los Andželą ar San Franciską galima pigiau – tuo pasirūpino amerikiečių aviakompanija „American Airlines“, kuri paskelbė akciją skrydžiams iš Vokietijos į keletą Amerikos miestų.

Skrendant iš Frankfurto prie Maino, bilietas į jau minėtus Los Andželą (oro uosto kodas – LAX) ir San Franciską (SFO), o taip pat Denverį (DEN) arba Hjustoną (IAH) kainuos nuo 440 eurų arba 1519 litų, su visais mokesčiais.

Pirkti bilietus galima aviakompanijos puslapyje (tik neamerikietiškų kredito kortelių ten nepriima) arba pas „Expedia“ jau dabar, skristi – nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 31 d. Tiesa, šiek tiek pasidairę pastebėjome, kad bilietų už tokią pat kainą yra net kitų metų pavasariui (balandžio-gegužės mėnesiams).

Pasiekus kelionės tikslą jame reikia išbūti bent savaitgalį ir ne ilgiau kaip du mėnesius.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>