Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Šviežias „Lufthansa“ nuolaidos kodas

Šį bobiškai vasarišką savaitgalį džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis šviežiu nuolaidos kodu aviakompanijos „Lufthansa“ parduodamiems bilietams.

Nuolaida gal ir ne milžiniško dydžio – 70 litų – tačiau kai kurių bilietų kainoje net ir tokia suma gali sudaryti nemažą dalį. Turime galvoje bilietus vieninteliam tiesioginiam „Lufthansa“ skrydžiui iš Vilniaus, į Frankfurtą prie Maino, kurio kainos prasideda nuo maždaug 360 Lt (į abi puses). (Nesikandžioja, ar ne? Su tokiom kainom galima pamiršti apie rizikavimą su įvairaus plauko vietinėmis kompanijėlėmis, kurios išnyksta taip pat staiga kaip ir atsiranda.)

Kodas galioja ir kitiems šios oro bendrovės ir su ja susijusių aviakompanijų skrydžiams, prasidedantiems kone visose Europos šalyse, išskyrus Vokietiją ir Austriją. Išsamų šalių sąrašą rasite nuorodoje į nuolaidą– iš kurios ir galite parsisiųsti tik jums skirtą vienkartinį kodą.

Nuolaidą galima panaudoti iki š. m. spalio 29 d. skrydžiams laikotarpiu nuo 2010 m. lapkričio 1  iki 2011 m. vasario 28 d.

Jei manote, kad nuolaidėlė pravers, siūlome labai negaišti ją užsisakant – iš patirties žinome, kad itin didelio populiarumo sulaukusios akcijos kartais netikėtai baigiasi.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>