Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

200 dolerių kuponas atostogoms

Sudomino? Mus irgi.

Tokią dovanėlę, kuri šiandien atitinka maždaug 500 litų, artėjančių švenčių proga siūlo aviabilietų, viešbučių, kruizų, automobilių ir kitokių kelioninių gėrybių rezervavimo-pardavimo specialistai „Expedia“. Žinoma, yra keletas mažyčių sąlygų.

Pirmoji – reikia pas juos užsiregistruoti naudotoju. Tai nekainuoja ir gali būti padaryta prie progos, kai ką nors ten rezervuositės.

Čia ir prieiname prie antrosios sąlygos: reikia pas juos įsigyti bet kokį aviabilietą į abi puses. Tą padaryti reiktų iki š. m. gruodžio 20 d., bilietas turi būti skrydžiui ne vėliau kaip iki 2011 m. sausio 3 d.

Išpildę ir šią sąlygą, savo paskyroje pas „Expedia“ (na, ten, kur prisijungiate su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu) rasite žadėtąjį 200 JAV dolerių nuolaidos kuponą – tai beveik garantuotai bus raidžių ir skaičių rinkinys.

Gauti tokio dydžio nuolaidą galėsite užsisakydami pas „Expedia“ vadinamąjį atostogų paketą, t.y. skrydį ir kelias nakvynes pasirinktame viešbutyje (taip neretai būna ir pigiau). Ir čia įsijungia paskutinės sąlygos: 200 dolerių nuolaidą galima išnaudoti, tik kai pakete yra bent penkios nakvynės paros. Ir išnaudoti reikėtų iki ateinančių metų kovo 31 dienos (perkama kelionė turėtų įvykti iki balandžio 30 d.).

Viskas. Ne taip ir sudėtinga, ar ne?

Bookmark and Share

1 comment to 200 dolerių kuponas atostogoms

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>