Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Užsakai viešbutį - grįžta litai

Būtent tokią trumpalaikę akciją šiomis dienomis paskelbė žinoma Azijos viešbučių ir aviabilietų rezervavimo sistema „Zuji“.

Akcijos taisyklės tokios: kasdien iki lapkričio 10-osios „Zuji“ tinklapyje skelbiamas naujas miestas, kuriame užsisakę viešbutį atgausite 100 Singapūro (kur yra šios įmonės bazė) dolerių. Dabartiniu kursu tai sudaro maždaug 187 litus.

TokijasKadangi, minėta, tai Azijos rezervavimo sistema, reikia suprasti, kad ir ypatingieji miestai ar vietovės bus Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, kur „Zuji“ stipriausia. Pavyzdžiui, ligšiol taip jau buvo pagerbti Honkongas ir Tokijas, o šiandien (dar liko pora valandų) nuolaida galioja Bankoko viešbučiams. Norint sužinoti, kas bus sekantys, nelieka nieko kito kaip šiomis dienomis vis užsukti ir pasižiūrėti patiems. Žinoma, jei planuojate keliones iki šių metų pabaigos, nes būtent iki tada reikia išnaudoti „akcijines“ nakvynes.

Kita sąlyga – kad grįžtu pinigai, užsakymo suma turi būti ne mažesnė kaip 400 Singapūro dolerių. Jei ji bus išpildyta, 187 Lt jūsų kredito kortelės sąskaitoje turėtų atsidurti per 30 dienų nuo apmokėjimo.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>