Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

200 Lt nuolaida „Lufthansa“ bilietams

Šį kartą vokiečių aviakompanija dovanoja 60 eurų nuolaidą (kas atitinka 207 Lt) tolimiesiems* skrydžiams, prasidedantiems Austrijoje. Taip, mums irgi gaila, kad ne Lietuvoje, bet visgi manome, kad tam tikromis aplinkybėmis ši nuolaida gali būti naudinga (juolab kad iš Vilniaus yra tiesioginis skrydis į Vieną). Tikimybę, kad jos prireiks, didina gana ilgas kodo galiojimo laikotarpis: jį galima suvesti iki kitų metų vasario 28 d. pateikiamuose aviabilietų užsakymuose, o pats skrydis gali vykti net iki 2011 m. liepos 3 dienos. Tiesa, šventiniais Kalėdų ir Velykų laikotarpiais pasiūlymas negalioja. Tikslias datas bei kitas pasiūlymo sąlygas galite perskaityti toje pat nuorodoje, kurioje užpildę savo duomenis gausite individualų nuolaidos kodą.

PAPILDYMAS: iki gruodžio 14 dienos „Lufthansa“ kaip tik vykdo skrydžių į Pietų Ameriką akciją. Prie jos priderinus šią nuolaidą, iš Vienos į Karakasą (Venesuela) galima suskraidyti vos už 439 eurus (į abi puses), o į Bogotą (Kolumbija) – dar pigiau, už 388 eurus (1340 Lt).

* Tolimieji skrydžiai – tai skrydžiai į kitus žemynus: Afriką,  abi Amerikas ir Aziją (įskaitant Artimuosius Rytus).

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>