Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Vėl yra nebrangių bilietų į Niujorką

Kas planuoja keliones į Niujorką (Kenedžio oro uostą, JFK) ir nebijo dėl geresnės kainos palėkti iki artimiausio stambesnio miesto, gali pasidomėti šiuo pasiūlymu.

Kelionių rezervavimo portale „Travelocity“ šiomis dienomis galima užsisakyti skrydį iš Paryžiaus, Briuselio, Milano, Madrido, Barselonos, Budapešto arba Varšuvos už mažiau nei tūkstantį litų.

Jei tiksliau, bilietų kainos prasideda nuo 280 eurų (į abi puses, su mokesčiais), kas yra pastebimai mažiau nei įprasta skrydžio kaina šia kryptimi.

Norint gauti šių pigių bilietų, reikia minėtame portale paieškoti bendru „Iberia“ ir „American Airlines“ (arba „British Airways“) reiso numeriu pažymėtų skrydžių – jų numeryje, ne raidžių IB, būtinai turi būti raidės AA arba BA.

Bilietų už nurodytą kainą yra laikotarpiui iki pat ateinančios vasaros – bent jau taip buvo dar prieš dieną-kitą. Kiek jų liko šiandien, galima sužinoti tik patiems patikrinus keletą skrydžių variantų.

O jei Niujorke ieškositės ir viešbučio, verta pasinaudoti „Travelocity“ siūloma 10 procentų nuolaida iškart perkant skrydį ir viešbutį. Tam jų puslapyje reikia suvesti nuolaidos kodą AMEXSALE10P.

Bookmark and Share

4 comments to Vėl yra nebrangių bilietų į Niujorką (jei dar liko)

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>