Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Žiemos nuolaidos apgyvendinimui Niujorke ir kitur

Kaip jau galėjote pastebėti, lapkritį paskelbę keletą nuolaidų kodų kurį laiką nesidalinome pigesnių viešbučių ir aviabilietų naujienomis. Šią pertrauką sąlygojo neilgos atostogos, kurių metu keliavome po pamėgtąją Pietryčių Aziją (visai kaip vienas dabar jau buvęs Seimo narys). Kelionės, kurioje aplankėme Tailandą, Kambodžą ir Malaiziją, įspūdžiai su nuotraukomis ir filmuota medžiaga neužilgo atsiras mūsų puslapio kelionių įspūdžių skiltyje, o dabar atnaujiname keliautojams aktualių pasiūlymų skelbimą.

Gruodį apie net du naujus nuolaidų kodus pranešė pigių viešbučių ir nakvynės namų tinklas „BudgetPlaces“. Pirmasis kodas skirtas žiemos kelionėms į Niujorką. Nors, žinia, šis miestas niekada neužmiega, jo svečiams vistiek anksčiau ar vėliau reikės pailsėti nuo įspūdžių. Čia ir pravers nuolaidėlė. Užsakymo metu suvedę burtažodį BUDGETNYC, nukirsite 19 procentų iš anksto sumokamos sumos už nakvynę Niujorke.

Šis kodas galioja užsakymams, pateikiamiems nuo dabar iki šių metų pabaigos, o pati nakvynė turi įvykti iki 2011 m. vasario 28 dienos.

Be šio nuolaidos kodo, „BudgetPlaces“ paskelbė ir dar vieną, kuris galioja trumpiau – šiemet pateikiamoms rezervacijoms, kuriose vėliausia išsiregistravimo iš viešbučio diena yra 2011 m. sausio 6-oji,  tačiau nuolaida dar didesnė – net 30% internetu apmokėtos užsakymo sumos! Atrodo, ši šventinė nuolaida galioja visam „BudgetPlaces“ miestų tinklui, taigi ir tokiuose Europos didmiesčiuose kaip Londonas, Roma, Sevilija, Viena, Venecija, Paryžius ir t.t. O nuolaidos kodas – HOLI2010.

Bookmark and Share

2 comments to Žiemos nuolaidos apgyvendinimui Niujorke ir kitur

  • Arunas

    Realybe siek tiek kitokia. Galvojau vaziuoti Naujiems Metams i Viena, kuri pamineta nuolaidu sarase. Suvedus promo koda HOLI2010 viesbuciui B&B Astroverein nakvynes kaina sumazejo lygiai 7%, o ne 30 :) Aisku, geriau nei nieko, bet situacija siek tiek liudina :(

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>