Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Bilietų akcija į Naująją Zelandiją ir kitur

Iki š. m. sausio 31 d. Naujosios Zelandijos oro bendrovė „Air New Zealand“ siūlo šią įspūdingų slėnių ir fiordų šalį aplankyti pigiau nei paprastai.

Skrydžiai iš Londono į Oklendą, Kraistčerčą arba Velingtoną kainuoja nuo 779 svarų sterlingų – maždaug 3100 litų. Kaip kelionei į turbūt toliausiai nuo Europos nutolusią šalį – nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kvinstaunas, Naujoji Zelandija

Kvinstaunas, Naujoji Zelandija

Norint prie maršruto galima prijungti kurį nors iš dar 23 oro uostų Naujojoje Zelandijoje. Tai papildomai kainuotų nuo 50 svarų (į abi puses, kaip ir aukščiau nurodyta kaina).

Šie skrydžiai vykdomi su persėdimu Honkonge, kuris ir pats įdomus. Galima ir per kitą pusę – Los Andželą, tačiau dėl JAV mokesčių ir rinkliavų kaina kažkiek skirsis.

Kaip minėta, akcija vyksta iki sausio pabaigos. Skristi su šiais bilietais reikia balandžio 16 – birželio 20 d. – kivių krašte tada ruduo, todėl šiek tiek mažiau intensyvus sezonas. Galima ir anksčiau, suspėjant į jų vasarą, bet tada net akcijiniai bilietai gerokai brangesni – nuo 953 svarų.

Beje, „Air New Zealand“Londono skraidina ir tiesiogiai į Los Andželą ar Honkongą. Bilietas į pirmąjį šios akcijos metu kainuoja nuo 365 svarų, į antrąjį – nuo 533 svarų.

Kaip visada, akcija vyksta aviakompanijos tinklapyje.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>