Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Valentino dienos akcija verslo klasės skrydžiams

Geros akcijos skrydžiams pasitaiko ne kasdien, bet skrydžiams verslo klase – dar rečiau, gal tik porą kartų per metus.

Ta, kuria šiandien dalinamės, jau tapo Turkijos aviakompanijos „Turkish Airlines“ (dar žinomos santrumpa THY) tradicija. Jau nebe pirmus metus vasario viduryje – kai skrydžių rinkoje jaučiamas šioks toks sąstingis – turkai skelbia „Valentino“ akciją skrydžiams su jų bendrove.

Šiemetinės akcijos idėja paprasta: du asmenys kartu gali skristi iš Stambulo praktiškai visais ilgojo nuotolio „Turkish Airlines“ reisais viso labo už 1000 eurų, o kai kuriomis kryptimis – net už 600 EUR. Galima skristi ir vienam, tik pirmasis bilietas kainuos atitinkamai 999 arba 599 eurus, tad nauda, taip sakant, ne tokia akivaizdi. O ir Valentinu nebekvepia.

Tiesa, svarbu dar tai, kad už nurodytą kainą gaunate ne ekonominės, o verslo klasės bilietus, su visais iš to išplaukiančiais privalumais: atskira trumpesne eile registruojantis skrydžiui, VIP svetaine oro uoste, nepalyginamai patogesniais krėslais lėktuve bei prašmatnesniu maitinimu, bei – pakankamai svarbu – už skrydį suteikiamu žymiai didesniu kiekiu lojalumo programų taškų, kurie padės greičiau pasiekti nemokamus skrydžius.

Atsižvelgiant į THY siūlomų skrydžių (pavyzdžiui, į Tokiją) atstumą ir trukmę, papildomas komfortas bei akcijinė kaina atrodo ypač patrauklūs. Galite pasitikrinti: paprastai tarpkontinentinis skrydis verslo klase kainuoja 7-9 tūkstančius litų. Vienam asmeniui. Tiksliau, maždaug nuo tiek prasideda kainos, o viršutinės ribos nėra… Tokiame fone nebebaisūs ir tie papildomi keli šimtai litų, už kuriuos galima iš mūsų kraštų pasiekti Stambulą.

Taigi, skristi už 1000 eurų dviems galite šiomis kryptimis:

Niujorkas

Vašingtonas

Čikaga

Keiptaunas

Johanesburgas

Rio de Žaneiras

Tokijas

Osaka

Delis

Mumbajus

Karačis

Seulas

O pasirinkimas už 600 EUR ne ką nusileidžia:

Bankokas (kaipgi be jo)

Hošiminas

Singapūras

Denpasaras

Honkongas

Pekinas

Šanchajus

Tiesa, visos kainos nurodytos be mokesčių. Šie sudaro bene 150 eurų dviems – bet tai jau reiktų pasitikslinti patiems, nes kiekvienai krypčiai turėtų šiek tiek skirtis.

Ir dar pora „kabliukų“. Išskristi reikia tarp vasario 9 ir 14 d., o kelionės trukmė negali viršyti 8 dienų. Nelabai patogu, reikia pripažinti. Bet jei labai labai norisi pamatyti Rio, tuo pačiu pasilepinant verslo klasės malonumais…

Pagal akcijos taisykles bilietai šiomis kainomis gali būti parduodami tik Turkijoje. Todėl apsisprendus skristi, reikėtų skambinti tiesiai aviakompanijos klientų aptarnavimo centrui Turkijoje telefonu +90 212 444 0849 ir užsakymą, apmokamą kredito kortele, pateikti tiesiai jiems.

Sėkmės!

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>