Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

“Accor” siūlo laimėti kelionę aplink pasaulį

Apie 4000 viešbučių visame pasaulyje jungiantis prancūzų tinklas “Accor” savo internetinio puslapio dešimtojo jubiliejaus proga paskelbė žaidimą, kuris truks iki pat šių metų pabaigos, o kas mėnesį atsitiktiniu būdų atrinktiems laimėtojams atiteks kelionės aplink pasaulį bei nemokamos nakvynės tinklo viešbučiuose.

Įsijungti į žaidimą-loteriją galima dviem būdais. Pirmas gana akivaizdus – tereikia per “Accor” tinklapį rezervuotis nakvynę bet kuriame jų viešbutyje, ir bent vieną naktį faktiškai jame praleisti. Kuo daugiau rezervacijų – tuo daugiau šansų laimėti.

Kitas būdas net nereikalauja nieko pirkti. Na, neskaitant pašto ženklo, kurio jums prireiks, jei nieko pas “Accor” nerezervuojate. Nes tokiu atveju turėtumėte ant paprasto popieriaus lapo surašyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefoną ir elektroninio pašto adresą ir išsiųsti bendrovei jos tinklapyje nurodytu adresu. Kadangi žaidimas vyksta dešimčia etapų (t.y. kas mėnesį pradedant kovu), laiškų galite išsiųsti irgi kad ir dešimt. Bent jau taip rašoma žaidimo taisyklėse, kurias vėlgi rasite jų tinklapyje.

O pabaigai grįžkime prie prizų. Jie visai neprasti:

- 10 kelialapių aplink pasaulį dviems asmenims, su įskaičiuotais skrydžiais, pervežimu į viešbutį ir nakvyne. Kelionės metu bus aplankomi šie miestai:

Paryžius,
Londonas,
Niujorkas,
Rio de Žaneiras,
Madridas,
Bankokas,
Pekinas,
Sidnėjus,
Berlynas,

kiekviename mieste praleidžiant 2-4 paras. Bendra kelionės trukmė – 30-40 dienų;

- 100 nakvynių keturioms paroms, dviems asmenims bet kuriame iš aukščiau išvardintų miestų.

Žodžiu, prizai viliojantys. Kaip pasiseks bent vieną iš jų nuskinti – jau kitas klausimas.

Bet net jei netikite loterijomis, šią turbūt verta prisiminti, jei šiaip ar taip ketinate šiemet savarankiškai rezervuotis viešbučius.

Žaidimas prasideda rytoj.

Bookmark and Share

2 comments to “Accor” siūlo laimėti kelionę aplink pasaulį

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>