Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Azija - nuo 950 Lt

Atvirai sakant, nesitikėjome, kad kada nors čia rašysime apie rusų “Aeroflot” pasiūlymus. Dėl to gal šiek tiek kaltas ir praėjusia epocha dvelkiantis aviakompanijos vardas, ir mus nedažnai pasiekiančios jos naujienos.

Juo labiau stebina, kad apie “Aeroflot” akcijas pranešame jau antrą kartą.

O ši akcija tikrai įdomi: bilietai iš daugelio Europos miestų (didžiųjų Vokietijos, Belgijos, Nyderlandų ir kitų šalių oro uostų, o kas mums svarbiausia – iš Rygos ir Varšuvos) į Indiją, Kiniją ir Japoniją kainuoja tik nuo maždaug 250 eurų. Čia į abi puses, su visais mokesčiais. Su persėdimu Maskvoje (Šeremetjevo). Tiesa, reikia pasitikrinti, kad skrydis būtų su neilgu persėdimu – matėme ir tokių, kur tektų pernakvoti Rusijos sostinėje, su vizomis ir kitais iš to išplaukiančiais malonumais.

Aukščiau minėta kaina buvo bilieto į Delį. Honkongą iš Rygos galima pasiekti už 368 eurus (1258 Lt), Šanchajų ir Pekiną – už nedaug daugiau, Tokiją (Naritą) – už 396 eurus.

Šiandien bilietų dar buvo iki pat lapkričio. Kas dar liko – galima išsiaiškinti tik patikrinus konkrečias datas. O tą daryti reiktų šiame vokiškame tinklapyje.

Sėkmės.

Bookmark and Share

9 comments to Azija – nuo 950 Lt

 • Justinas

  Norejau pasiteirauti, gal zinote, kur galima naudotis paieska tarp flexible dienu, apart avialiniju puslapius? Anksciau greitai.lt siule toki dalyka, bet nenaudeliai su paskutiniu atnaujinimu panaikino :( Gal kitu puslapiu yra? Ieskant datom tai tikras vargas…

  • toli

   Justinai, kaip ne keista, tokią paiešką siūlo nedaugelis sistemų.

   Kažkas panašaus yra pas “Zuji” – ieško kelių dienų spinduliu, rezultatus pateikia patogioje lentelėje. Tiesa, nelabai patogu, kad kainos Singapūro doleriais (tiesiog reikia pasiskaičiuoti, užsakymui tai nekliudo).

   Kita vertus, tokios viešos sistemos irgi ne visada mato naujausius ar ribotais kanalais skelbiamus aviakompanijų pasiūlymus.

   Tad lengvos išeities nėra…:)

 • Arunas

  Kainos nerealios. Bet jau paveluotos. Nusipirkom bilietus i Graikija, nors planavom i Kinija :) Nors menesiu anksciau reikejo paskelbt Aeroflotui apie sia akcija – butu turejes 4 keliauninkus i Azija. O dabar… Yra kaip yra :)

 • Rytisas

  Kaip supranti, Arūnai, čia tik jums “nepasisekė”. Jie savo keliauninkus vistiek susirinko. O tai reiškia, kad norint gauti nerealiai pigių bilietų, reikia “miegoti” kai kuriuose tinklapiuose…

 • Achmed

  tai reikia vizos jei persedi maskvoj? ar kaip

 • Andrius Juozas

  Tai, kad nepatikim informacija, kiek ieškau, tai bilietai mažiausiai 1333 lt kainuoja, jei ieškai netolimų datų.

  • toli

   Andriau Juozai, o ko Jūs tikitės praėjus savaitei po akcijos paskelbimo? Aišku, kad pigiausi bilietai išperkami greičiausiai.

   Beje, 1333 Lt į bet kurią išvardintą Azijos šalį – įskaitant Indiją – vis dar yra labai patraukli kaina.

 • Savana

  Kodel pas jus nera “uzsisakyni naujienlaiski”???? :)

  • toli

   Nes yra geriau;)
   Puslapio viršutiniame dešiniajame kampe yra mygtukas “RSS”. Jis leidžia užsiprenumeruoti visus tinklapio atnaujinimus tiesiai į naršyklę.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>