Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Singapūras - už tūkstantį litų

Na, beveik. Tiksli kaina – 431 JAV doleris, arba apie 1090 litų. Ir šįkart iš kito oro uosto nei paskutinė didelio populiarumo sulaukusi akcija – iš Kopenhagos.

Tokią kainą siūlo suomių aviakompanija “Finnair” skrydžiams į Singapūrą šių metų gegužę, birželį – ir galbūt vėliau, bet to garantuoti negalime. Tokių kainų rasti iš Vilniaus taip pat nepavyko.

Bilietus užsisakyti reiktų pačios aviakompanijos tinklapyje. O Kopenhagą pasiekti galima, pvz., nebrangiais SAS skrydžiais. Jų pasiieškoti galima bet kuriame didesniame bilietų rezervavimo portale.

2 comments to Singapūras – už tūkstantį litų

 • Jolanta

  :) )) man atrodo išdūrė Finnair’as visus. Nei iš Kopenhagos nei dar iš kitur, už tokią kainą bilietų nerasta…

  • toli

   Kad greičiausiai neišdūrė, o paprasčiausia kainos klaida, kokios aviakompanijoms jų kainodaros labirintuose pasitaiko neretai. Žinia apie šią kainą atėjo ne iš fineiro, o ir jie patys suskubo per kelias valandas ištaisyti klaidą savo puslapyje. Kitais kanalais buvo galima užsakyti šiek tiek ilgiau, bet atrodo, kad dabar jau visos spragos užkaišytos.

   Lauksim naujų;)

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>