Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

20 procentų nuolaida apgyvendinimui

Po šiokio tokio patrauklių pasiūlymų štilio džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis nauju nuolaidos kodu. Kad nepriimtumėte naujienos nepatikliai, skubame ją pranešti šiandien, kol dar ne balandžio 1-oji.

Taigi, nebe pirmą kartą dosnumu sublizga pigių viešbučių ir nakvynės namų rezervavimo tinklas „Budget Places“. Kaip visada, nuolaida – šįkart 20 procentų dydžio – suteikiama užsakymo metu ir skaičiuojama nuo internetu apmokėtos sumos.

Akcija galioja iki š. m. gegužės 21 d. pateiktiems užsakymams, o išnaudoti šiuos užsakymus galima net iki 2012 m. vasario 25 d. Apribojimų šalims, kuriose galioja pasiūlymas, taip pat nepastebėjome. Puiku. Like. Tad belieka atskleisti slaptažodį – BPSPRING11.

Sėkmės.

Bookmark and Share

2 comments to 20 procentų nuolaida apgyvendinimui

  • Rūta

    Kad šis kodas tik 3-4% nuolaidą suteikia..
    Bandžiau ieškoti viešbučio Paryžiuje, tai kodas davė tik simbolinę kelių svarų nuolaidą..:(

  • Arunas Rutai

    Ruta, nieko naujo. Ne pirma karta tokios skelbiamos “akcijos” realiai jokios naudos nesuteikia. Rases ir as buvau ne karta apie tai komentaruose, bet niekas nepasikeite. O ir negali pasikeist, nes ne toli.lt organizuoja tokias akcijas gi :) Paleistas piaras apie -20% akcijas, kad pritraukt zmoniu, o realiai tokiu nuolaidu nera, nebuvo ir nebus

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>