Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Nauji „Lufthansa“ nuolaidų kodai

Antraštėje paminėta vokiečių aviakompanija vėl dalinasi kodais, nubraukiančiais dalį kainos nuo jos skrydžių bilietų. Tokių dosnumo momentų yra pasitaikę ir anksčiau, ir tikimės, kad dar pasitaikys – visgi sutaupyti 40 eurų (arba beveik 140 litų) kišenės nedrasko.

Šį kartą nuolaidos kodą gausite, nuėję čia, pasirinkę vieną iš siūlomų šalių ir nurodę savo vardą-pavardę bei el. pašto adresą. Šalių, kurioms taikoma nuolaida, yra apie dvidešimt – nuo Austrijos iki Jungtinių Arabų Emyratų. Rinkitės tą šalį, iš kurios planuojate skristi su „Lufthansa“, nes pagal akcijos taisykles jums atsiųstas individualus nuolaidos kodas galios tik būtent toje šalyje prasidedantiems skrydžiams. Kita vertus, esame girdėję, kad praktikoje kodai suveikia ir kitoms šalims – tad gal net skrydžiams iš Vilniaus.

Nuolaidos dydis atitinkamai šiek tiek skiriasi priklausomai nuo šalies ir jos valiutos kurso: vienur ji bus didesnė, kitur mažesnė.

Kodus reikia išnaudoti iki š. m. gegužės 1 d., o skristi galima iki rugpjūčio 1-osios.

Išsamias akcijos sąlygas rasite jos tinklapyje.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>