Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Pigesnė nakvynė „Hilton“ viešbučiuose

„Hilton Vantaa Airport“, Suomija

Turtuoliai irgi taupo – ar kaip ten moko ta reklama. Mes sakome kitaip: jei norisi prabangos, nebūtina už ją mokėti visą kainą.

Šįkart sutaupyti siūlome apsistojant žinomo pasaulinio tinklo „Hilton“ viešbučiuose. Ne, pigiau už jaunimo nakvynės namus nebus. Bet pigiau už pilną šių prabangių viešbučių kainą – taip.

Kalbame apie nuolaidos kodą, kurį suvedę viešbučio rezervavimo metu, turėtumėte gauti iki 30 procentų dydžio nuolaidą kambariui „Hilton“ viešbučiuose Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Priklausomai nuo pradinės kainos, tokia nuolaida gali nubraukti ir 100, ir 200 litų už kiekvieną viešbutyje praleistą parą.

Be to, su šiuo kodu (kuris iš tiesų skirtas aviakompanijų KLM ir „Air France“ lojalumo programos „Flying Blue“ dalyviams – bet paprastai dalyvavimo fakto niekas netikrina, o ir tapti dalyviu nemokamai galima kiekvienam) rezervuojamiems numeriams taikomos šios privilegijos:

- į kambario kainą įeina pusryčiai (atskirai jie gali kainuoti 60-80 Lt asmeniui ar dar brangiau);

- savaitgaliais pusryčiai siūlomi iki 11 valandos ryto, taip pat galima išsiregistruoti vėliau nei įprastai;

- nereikia mokėti iš anksto, o tik išsiregistruojant.

Pasiūlymas galioja iki 2011 m. spalio 31 d. Nuolaidos kodas, kurį reikia suvesti rezervuojant kambarį: PR14TR.

O visi viešbučiai, kuriems galioja pasiūlymas, išvardinti čia (vokiečių kalba).

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>