Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Centrinė Amerika iš Varšuvos - už 1200 Lt

Jei priklausote tai grupei keliautojų, kurie mėgsta į tikslą vykti per aplinkui ir taip prailginti kelionės džiaugsmą (t.y. sergate ta pačia liga kaip mes), šis pasiūlymas jums. O jei norite tuo pačiu dar ir sutaupyti vieną-kitą šimtą ar tūkstantį litų – juo labiau. Nes atsivėrusi „landa“ atitinka abu šiuos kriterijus.

O dabar konkrečiai.

Skrydis iš Varšuvos per Londoną ir Niujorką į San Chuaną (Puerto Rikas), o atgal – per Madridą į Varšuvą priklausomai nuo datų ir žvaigždžių išsidėstymo gali kainuoti nuo 493 iki maždaug 600 JAV dolerių (į abi puses). Užsakyti tikrai galima per „Expedia“, galbūt ir per kitas rezervavimo sistemas. Skrydžio laikotarpis – bent jau šių metų pabaigai bilietų buvo.

Šį, pavadinkim, ne patį tiesiausią maršrutą vykdo ištisa aviakompanijų mišrainė: LOT, „British Airways“, „American Airlines“, „Iberia“ ir „Spanair“. Ieškodami savo laimingojo pigiojo skrydžio pabandykite pasirinkti būtent jas. Nors gal pasiseks ir su kitomis. Aviakompanijų kainodara – toks tamsus miškas, kad neretai pasiklysta ir jos pačios. Panašu, kad čia bus vienas tokių atvejų. Todėl geriau pirkti greičiau, nes landa bet kada gali būti užkišta.

Bookmark and Share

3 comments to Centrinė Amerika iš Varšuvos – už 1200 Lt

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>