Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Iki 48% pigesni viešbučiai Bankoke

Ir vėl ypatingas pasiūlymas tiems laimingiesiems, kurie planuoja netolimoje ateityje aplankyti šį abejingų nepaliekantį miestą. Žinoma, kalbame apie Tailando sostinę Bankoką, dar žinomą kaip „Angelų miestą“, į kurį nesibaigiančia upe teka viso pasaulio turistų srautai.

Bankokas

Bankokas

Šioms egzotikos ištroškusioms masėms priimti 12 milijonų gyventojų turintis miestas pasistatė tokią daugybę viešbučių, su kuria varžytis gali nedaugelis didmiesčių. Kainos svyruoja nuo (kaip visada) praktiškai neribotų sumų iki keliolikos dolerių už parą, tad galite būti ramūs, kad be pastogės neliksite.

O besirenkančiųjų dalią šiuo metu palengvins Azijos kelionių tinklas „Zuji“, kuris tajų Naujųjų metų (Songkran) proga siūlo iki 48 procentų dydžio nuolaidas Bankoko viešbučių užsakymui. Nuolaidai gauti nereikia jokio specialaus kodo, ji, kaip ir visi mokesčiai, jau įskaičiuota į skelbiamą viešbučio kainą.

Tiesa, vienur teko matyti, kad akcija galioja tik iki balandžio pabaigos, tačiau kaip matome akcijos tinklapyje, užsakymo ir kelionės laikotarpiai skirtingiems Bankoko viešbučiams skiriasi, ir beveik visais atvejais „siekia“ toliau nei šis mėnuo. Kaip ten yra iš tikro, greičiausiai teks tikrinti patiems.

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>