Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Skrydžiai į Ameriką, Aziją 40 procentų pigiau

Tiesa, iš Varšuvos (ar kitų Lenkijos oro uostų), o ne iš Lietuvos. Ir dėl „40 procentų“ galbūt galima pasiginčyti, nes tokios nuolaidos mums asocijuojasi su dar žemesnėmis kainomis nei čia. Bet vistiek -

iki birželio 30 dienos galite įsigyti aviabilietus iš Lenkijos į daugybę Šiaurės Amerikos, Artimųjų Rytų ir Azijos miestų už pastebimai žemesnę kainą. Keletas pavyzdžių:

Bombėjus (Indija) – nuo 1699 zlotų, arba 1470 Lt (į abi puses, su mokesčiais);Lufthansa

Niujorkas, Bostonas (JAV) – nuo 1599 PLN (1384 Lt);

Čikaga, Vašingtonas (JAV), Torontas (Kanada) – nuo 1799 PLN (1557 Lt);

Dubajus, Abu Dabis (JAE), Delis (Indija) – nuo 1599 PLN (1384 Lt);

Tel Avivas (Izraelis) – nuo 1199 PLN (1038 Lt!);

Pekinas (Kinija), Singapūras – nuo 1989 PLN (1722 Lt)

ir taip toliau.

Skrydžių laikotarpis – neįprastai ilgas: nuo šių metų lapkričio iki pat kitų metų birželio (žinoma, išskyrus įtemptą Kalėdinį laikotarpį).

Akciją vykdo „Lufthansa“, kas šiais sudėtingais aviakompanijoms laikais neabejotinai laikytina privalumu – apie šios bendrovės bankroto galimybę, skirtingai nuo kai kurių lietuvių pamėgtų vežėjų, niekas nekalba, o ir šiaip vokiečiai skraidina patikimai. O užsisakyti bilietus galima šios oro bendrovės lenkiškajame tinklapyje arba tokiose rezervavimo sistemose kaip „Expedia“.

PAPILDYTA: visi reisai vykdomi su persėdimu viename iš Vokietijos oro uostų, o kai kurie – dar ir su didžiuoju superlaineriu „Airbus A380“!

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>