Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Šri Lankos egzotika - už 1700 Lt

Nors ši savaitė Lietuvon vėl neša vasarišką šilumą ir dėl jos niekur nereikia važiuoti, dabar neblogas metas pagalvoti, kur keliausime ateinantį rudenį ir žiemą.

Juolab kad pasiūlymų žiemos sezono skrydžiams į tolimus kraštus vis daugėja. Be patrauklios „Lufthansos“ akcijos, kuri baigiasi rytoj, atsirado galimybė nebrangiai aplankyti arbatos tėvynę Ceiloną, dabar vadinamą Šri Lanka.

Nebrangiai nuskristi į šią Indijos vandenyno salą galima su Jungtinių Arabų Emyratų pigių skrydžių aviakompanija „FlyDubai“ iš Kijevo, su persėdimu – atspėjote – Dubajuje.

Kaip tik ką patys įsitikinome, bilietas Kijevas-Kolombas-Kijevas, pavyzdžiui, ateinančiam lapkričiui kainuoja 559 JAV dolerius, arba apie 1340 Lt. Pasižiūrėkite patys:

O Kijevą galima pasiekti keliais būdais. Atmetus žemės transporto priemones, lėktuvo bilietas iš Vilniaus tam pačiam 2011-ųjų lapkričiui kainuotų apie 400 Lt. Užsisakyti galima praktiškai bet kurioje rezervavimo sistemoje.

Sumoje bilietas maršrutu Vilnius-Kijevas-Dubajus-Kolombas-Dubajus-Kijevas-Vilnius išeina už maždaug 1700 Lt. Neblogai, ar ne?

Tereikia pasirūpinti nebrangiais viešbučiais ir sugalvoti, kokios arbatos paragausite pirmiausia.

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>