Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Vėl superakcija: viešbučiai už pusę kainos

Ir vėl vasara, ir vėl laikas beprotiškoms viešbučių kainoms pas „Accor“

Jei tikėsime jų pačių atsiliepimais mūsų tinklapyje, ankstesnės tokios akcijos pradžiugino ne vieno mūsų skaitytojo, hm, piniginę, leisdamos sutaupyti nakvynei ir daugiau išleisti kelionių malonumams.

Šiemetinė vasaros akcija, panašu, nenusileis ankstesnėms. Jau nuo rytojaus, birželio 16-osios (o „A-Club“ programos dalyviai, įrašę savo dalyvio numerį – net nuo vakar) iki birželio 22 dienos galite rezervuotis bet kurį iš maždaug tūkstančio „Accor“ tinklo viešbučių visame pasaulyje laikotarpiui nuo liepos 8 d. iki rugsėjo 4 d., mokėdami tik pusę jų įprastinės kainos.

Išsamus akcijoje dalyvaujančių viešbučių sąrašas pateikiamas jų tinklapyje. Tiesa, jame nerasite prabangiausiųjų, „Sofitel“ vardo viešbučių, tačiau įtariame, kad reikalų tai iš esmės nesugadins.

Belieka greitai susidėlioti planus ir naudotis reta proga per atostogas pagyventi ir patogiai, ir nebrangiai.

5 comments to Vėl superakcija: viešbučiai už pusę kainos

 • Arunas

  Pernai pirkom Sevilijoj ir Lisabonoj :) Simet pirkom jau Atenuose. Jaaaaaa!!! Labai liudna, kad visoj Graikijoj tera tik 2 Accorhotels viesbuciai (ir abu Atenuose). Na, viena is dvieju isbandysim :)

 • Rūta

  Sveiki,
  Norėčiau trupučiuko pagalbos.
  Užsiregistravau A-Club Gold nariu (yra vėl galiojantis kodas AMEXSING10 gold kortai gauti) ir bandau užsiskayti viešbutį. Esu įsiloginus, išsirenku viešbutį, kuriam lyg ir turėtų būti taikoma 50% nuolaida, nes yra 50% ženkliukas ties tuo viešbučiu (2011 07 26 Paryžiuje). Kai išsirenku kambarį, prašo confirminti tą pradinę kainą, bet dabar klausimas: kada pritaiko tą nuolaidą? Nes jeigu neįsiloginu, tai rodo tas pačias kainas, kaip ir įsiloginus.
  Ačiū už pagalbą iš anksto!

  • toli

   Rūta, nuolaida galioja ne tik programos dalyviams, jie tik turėjo privilegiją rezervuotis dviem dienom anksčiau už kitus. Tad kaina ir neturi keistis priklausomai nuo įsiloginimo.

 • Rūta

  Ačiū labai :)
  Tai suprantu, kad ten kainos jau su pritaikyta nuolaida?

  • toli

   Taip ir aš suprantu:) O jei kaina įtartinai didelė, reiktų pasitikrinti, ar viešbutis dalyvauja šioje akcijoje. Arba šiaip gal labai prabangus:) Pas „Accor“ gan sudėtinga su nuoseklumu – „Novotel“ gali reikšti ir dangoraižį su moderniausiais patogumais, ir motelį su „Ikea“ stiliaus baldais…

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>