Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

50% pigesni viešbučiai Didžiojoje Britanijoje

LondonasKas neturite ūkanotoje saloje gyvenančių giminių ar draugų, kurių namuose visada būtumėte laukiami, skaitykite toliau. (Jei turite – perskaityti irgi nedraudžiama, tik tikimybė, kad jums bus aktualu, menkesnė.)

Kalba eina apie „Accor“ tinklui priklausančius daugiau kaip 50 „Ibis“ viešbučių Anglijoje Didžiojoje Britanijoje, kuriuos užsisakyti iki š. m. rugsėjo 3 d. kainuoja žymiai mažiau. Skelbiama 50 procentų dydžio nuolaida yra ne garantuota ir vienoda visiems viešbučiams, o maksimali (negi tikėjotės kitko?), bet pasiūlymas vistiek neblogas – ypač prisiminus, kad „Ibis“ priklauso „neprabangių, bet tvarkingų“  nakvynės įstaigų kategorijai. Na, trijų žvaigždučių. Kaip tik vidutinio mūsų tautiečio galimybėms.

Nuo dabar iki minėtos rugsėjo 3-osios rezervavę viešbučius „Accor“ tinklalapyje, apsistoti atpigusiuose numeriuose galėsite nuo liepos 18 iki rugsėjo 14 d. Beje, užsisakius minėtame tinklalapyje pusryčiai irgi kainuos lygiai perpus pigiau (garantuotai!).

O iki liepos 15-osios patrauklesnes kainas siūlo ir kitas „Accor“ tinklo viešbučių vardas – „AllSeasons“. Šie irgi ne iš brangiųjų, o minėtos akcijos metu kambarių kainos (įskaitant pusryčius ir Wi-Fi internetą) prasideda nuo 53 svarų už parą. Apsistojimo laikotarpis – iki rugsėjo 4 d.

Išsamias abiejų akcijų sąlygas rasite aukščiau nurodytame tinklalapyje.

PAPILDYTA: akcija jau išsiplėtė į visus „Accor“ viešbučius Didžiojoje Britanijoje – daugiau nei 150. Pasiūlymas toks pat: nuolaidos iki 50 procentų. Tik rezervuotis galima pradedant liepos 15-ąja (ir iki rugsėjo 3 d.), o išnaudoti rezervacijas reikia liepos 26 – rugsėjo 4 d.

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>