Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Niujorkas už 1000 Lt

Skamba patraukliai? Mums irgi. Bet yra šiokių tokių sąlygų

Skrydis prasideda Dubline, persėdimas Londone (Hytrou), galutinis taškas – Niujorkas (Niuarkas), o grįžtama per Londoną į Vokietiją – Frankfurtą prie Maino arba Berlyną. Iš pirmo žvilgsnio – maišalynė. Bet pažvelgus atidžiau – viskas galimybių ribose.

Skrydis nurodytu maršrutu kainuoja tik 229 eurus, t.y. 791 litą. Norint juo pasinaudoti, tereikia nusipirkti bilietus į vieną pusę: iš Lietuvos į Dubliną ir iš Frankfurto (arba Berlyno) į Lietuvą. Su „Ryanair“ ir „Wizzair“ pagalba tai nei sudėtinga, nei brangu – galima tilpti į porą šimtų litų, kurie bendrą skrydžių kainą ir pakels iki antraštėje minimo tūkstančio.

Užsisakyti šiuos skrydžius galima per rezervavimo sistemą „ebookers“. Bent kol kas yra bilietų šių metų lapkričiui ir gruodžiui – galbūt ir kitiems mėnesiams.

PAPILDYTA: tokiu pačiu būdu galima nusipirkti ir bilietus į San Franciską. Šis bene labiausiai nuo Europos nutolęs JAV didmiestis paprastai pasiekiamas gerokai brangiau nei rytinė Amerikos pakrantė. Skrendant iš Dublino ir grįžtant į, pvz., Berlyną, bilietas į San Franciską tekainuos 298 eurus.

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>