Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

„Lufthansa“ dalina litus!

Po 70 lietuviškųjų. Kiekvienam norinčiam (ir nepramiegojusiam). Kodėl nepaėmus?

Tik litai, kaip ir ankstesnėse panašiose akcijose, dalinami nuolaidos pavidalu. Nuolaidos visiems šios aviakompanijos skrydžiams iš Lietuvos. Deja, vienkartinės nuolaidos, taigi iš esmės vienam jūsų pasirinktam skrydžiui. Bet mums atrodo, kad tai vis geriau nei nieko. Ypač jei pavyktų nuolaidėlę suderinti su vis pasitaikančiais bilietais iš Vilniaus į Frankfurtą prie Maino už 360 Lt (pirmyn-atgal, jau su mokesčiais).

NuolaidaPasiūlymas patrauklus ir tuo, kad galioja gana toli į ateitį, taigi tikimybė pasinaudoti nuolaidėle padidėja: kaip matosi iš prisegto paveikslėlio, akcijos sąlygose nurodytas terminas panaudoti nuolaidos kodą (t.y. nusipirkti bilietą) baigiasi tik 2012 m. vasario 29 d., o patys skrydžiai gali įvykti net po metų nuo dabar, t.y. iki 2012 m. rugpjūčio 31 d.

Panašias nuolaidas dalina ir skrydžiams iš kitų Europos šalių. Pavyzdžiui, latviams skiria 15 LVL nuolaidą, kas atitinka net… 72 Lt. Šalį pasirinkti turite prieš užregistruodami savo el. pašto adresą nuolaidos kodui. Tiesa, kai kurioms šalims – pvz., kaimyninei Lenkijai – kodų nebeliko. Tad patariame nedelsti ir jums.

O unikalų kodą gausite užsiregistravę šiuo adresu.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>