Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Rudens skrydžių akcija pas „Finnair“

Kaip jau tapo įprasta, šiuo metų laikų suomių „Finnair“ skelbia patrauklesnes kainas rudens sezono skrydžiams iš Vilniaus.

Šiemetinėje akcijoje be nuolatinių krypčių į Indiją ir Kiniją rasime ir daugiau pasiūlymų Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Australijoje. Kai kurie jų – pavyzdžiui, Delis už 1499 Lt, Niujorkas už 1599 ar nepabostantis Bankokas už 1999 Lt – visai patrauklūs. Saraše dar yra Honkongas, Kuala Lumpūras, Sidnėjus, Osaka, Seulas, Kankunas, Majamis ir keliolika kitų miestų (į kai kuriuos, tiesa, skraidina ne patys „Finnair“, o jų partneriai iš aljanso „One World“).

Įsigyti bilietus galima aviakompanijos tinklapyje iki rugsėjo 14 dienos, o skrydžių laikotarpiai skiriasi priklausomai nuo krypties. Šias datas, kaip ir išsamų krypčių sąrašą, rasite ten pat.

Bookmark and Share

1 comment to Rudens skrydžių akcija pas „Finnair“

  • Vilius

    Laba diena, prasytume rasti galimybiu skirti pigiu bilietu lektuvu i Sidneju (Australija) spalio menesio pirmoje puseje iki spalio 26 dienos su akcija Finnair. Aciu. Laukiu teigiamo atsakymo.

    Pagarbiai,

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>