Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Tokijas už 1000 su trupučiu...

… bet norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, vėl reikės šiek tiek „prisiderinti“.

Tokijas, Akihabara

Tokijas, Akihabara

O pasiūlymas toks. Rusų „Aeroflot“ iš Italijos sostinės Romos (Fiumičino oro uosto, FCO) skraidina į Tokiją Japonijoje (Naritą, NRT), su sugrįžimu į Londoną (Hytrou, LHR), už vos 400 JAV dolerių. Mūsų valiuta tai reiškia 962 litus. Į abi puses, su mokesčiais.

„Prisiderinimas“ reiškia suradimą nebrangių bilietų iš Lietuvos (žinoma, jei skrendate iš jos) į Romą ir atitinkamai iš Londono į Lietuvą. Nors spėjame, kad praktikoje tai neturėtų sukelti didelių sunkumų – juk abi šias kryptis iš Lietuvos aptarnauja pigieji „Ryanair“ ir „Wizzair“. Priklausomai nuo asmeninių sugebėjimų ir sėkmės, viso kelionė iš Lietuvos į Japoniją galėtų sutilpti į pusantro tūkstančio litų.

Kaip užsisakyti? Per „ekspediją“, vietoje To ir From pasirinkus Multiple destinations ir įvedus FCO-NRT (tai skrydis pirmyn) ir NRT-LHR (sugrįžimas). Kol kas bilietų už tokią kainą yra daugybei datų, pradedant šiuo lapkričiu ir baigiant 2012 m. kovu. Pabandykite patys.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>