Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

„air Baltic“ nebetaiko nuolaidos „Baltic Miles Mastercard“

Jei esate tarp tų, kurie skraido su „air Baltic“, užsiregistravo šios aviakompanijos lojalumo programoje „Baltic Miles“ ir net įsigijo „Nordea“ banko platinamą mokėjimo kortelę „Baltic Miles MasterCard“, leidžiančią kaupti mylias už visus pirkinius kortele, turbūt jau pastebėjote, kad iš aviakompanijos tinklapio dingo anksčiau galiojusi nuolaida administraciniam mokesčiui už įsigyjamus bilietus.

Nes kitaip sužinoti šią nemalonią smulkmeną būtų buvę sudėtinga – aviakompanija nuolaidą, leisdavusią nemokėti 5 eurų mokesčio kiekvienam keleiviui ir skrydžio atkarpai, jei atsiskaitoma šia „MasterCard“ kortele, panaikino patyliukais.

Tiesa, šiuo metu bendrovė vykdo laikiną akciją, kuria siūlo „ypatingas“ kainas minėtos kortelės turėtojams. Bet patraukliu pasiūlymą sunku pavadinti: specialios kainos galioja vos keliomis kryptimis, iš Lietuvos tektų skristi per Rygą, o įsigyti bilietus galima tik atvykus į aviakompanijos biurą mieste, bet ne internetu.

Kita vertus, tokios žinios iš „air Baltic“ vargu ar gali stebinti, žinant jų sudėtingą finansinę situaciją pastaruoju metu.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>