Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

25 procentų nuolaida pas „Qatar“ iki rytojaus

Skirtingai nuo kaimyninės šalies aviakompanijos, kuri šiomis dienomis irgi siūlo nuolaidą visiems bilietams, „Qatar“ arba Kataro avialinijos iš Vilniaus skrydžių dar nevykdo. Gaila, nes ši oro bendrovė dažnai nugali pasaulinėse keleivių apklausose. Šiemet irgi laimėjo – buvo pripažinta „2011 metų aviakompanija“.

O jų nuolaidos pasiūlymas įdomus tiems, kas nori išgirtąjį komfortą patirti tolimuosiuose skrydžiuose – būtent tai yra „Qatar“ duona. Azija, Afrika, Amerika, Australija… Dėl to verta kelionę pradėti ir ne iš Lietuvos. O arčiausiai mūsų aviakompanija skrenda iš Kopenhagos, Stokholmo bei Vokietijos ir Rusijos oro uostų.

Pasiūlymas galioja kelionėms nuo 2011 m. rugsėjo 10 d. iki 2012 m. kovo 31 d., su tam tikromis išimtimis, kurias rasite aviakompanijos tinklapyje. Ten galite įsigyti ir bilietus – bet tik iki rytojaus, rugsėjo 3 dienos, pabaigos!

 


Qatar Airways - World's 5-star airline

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>