Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

20% nuolaidos kodas pigiems viešbučiams

Nors už lango – tikras kovas, atėjusias šventes mums primena sezoninės nuolaidos ir akcijos.

Naujausia jų, galiojanti iki (šių) metų pabaigos – nebrangių viešbučių tinklo „Budget Places“ paskelbtas kodas, leidžiantis sutaupyti papildomus 20 procentų nakvynės kainos.

Kodas nesudėtingas – SANTA11 – ir galioja visuose šio tinklo viešbučiuose ir viešbutukuose, taigi ir tokiose tolimose šalyse kaip Australija, Islandija ar Brazilija. Taip, Rio de Žaneire irgi!

Tad siūlome ilgai neatidėlioti ir pateikti rezervaciją. Nes 2011-ųjų beliko tiek nedaug…

Bookmark and Share

2 comments to 20% nuolaidos kodas pigiems viešbučiams

  • Arunas

    Ir vel tenka nusivilti to Budget Places taikomis “nuolaidomis”. Jau rasiau pamenu pries metus, kad tu ju zadamu 20% nuolaidu NEBUNA. Dabar vel… Va, perku bilietus i RIO, tai galvoju paziuresiu kainas viesbuciu. Kaip pvz pateikiu kaina Hotel Villa Rica Rio de Zaneire be akcijos 2 naktims 98.78 EUR. Suvedus si koda kaina sumazeja iki 95.82 EUR, kas sudaro ne 20% nuolaida, o vos 2% nuolaida :) Gal cia vienu nuliu Jus perdaug priraset? :D

    • toli

      Po ano nusiskundimo jiems buvo rašyta, žadėjo išsiaiškinti. Bet panašu, kad nepasitaisė. Jei panaši ir kitų patirtis, jų kodų nebedėsim. Patys kalti:)

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>