Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Daugiau pigių skrydžių į Afriką

Vakar mūsų paskelbta galimybė palyginus nebrangiai suskraidyti į PAR – ne vienintelė šiuo metu.

Vokiečių „Lufthansa“ šiandien kaip tik pradėjo akciją, kurios metu galima pigiai įsigyti bilietus skrydžiams iš kaimyninės Lenkijos į keletą Afrikos sostinių ir didmiesčių. Tos tikrosios, „juodosios“ Afrikos, ne kokio nors Egipto ar Tuniso.

Pigiausiai išeina bilietai iš Katovicų į Etiopijos sostinę Adis-Abebą – jų galima gauti net už 1607 zlotus, t.y. maždaug 1237 litus ( į abi puses, su mokesčiais). Beje, apie šią šalį joje keliavusieji pasakoja tik gerai.

Lagosas ir Abudža Nigerijoje (jei kam nors ten būtinai reikia), taip pat Johanesburgas Pietų Afrikos Respublikoje – jau kiek brangiau, nuo 1858 zlotų. Galbūt eksperimentuojant su išskridimo oro uostais, kurių Lenkijoje keletas, galima kiek nors sutaupyti. Kita galimybė mokėti mažiau už bilietą – pasinaudoti vienu iš nuolaidos kuponų, apie kuriuos rašėme ne kartą.

Skrydžiai tokiomis kainomis parduodami aviakompanijos tinklapyje iki gruodžio 13 dienos. Kelionių laikotarpis – kitų metų vasaris-birželis.

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>