Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Australija ir Naujoji Zelandija - pigiau

Su Naujaisiais!

NZ

Naujosios Zelandijos Pietinė sala. Skrydis virš Remarkables kalnų

Štai ir turime 2012-uosius – anot šios srities ekspertų, permainų ir neaiškumo, įtampos ir sukrėtimų metus. Taipogi krizių blaškomų naftos kainų, o su jomis – ir brangstančių aviabilietų, retinamų skrydžių ir naujų pavadinimų mokesčių. Tokiame fone kiekvienas kainų sumažinimas, kad ir laikinos akcijos pavidalu, džiugina juo labiau.

Šiandien skelbiame nepigių, bet pigesnių bilietų akciją į Australiją ir Naująją Zelandiją. Pastarosios šalies nacionalinė oro bendrovė „Air New Zealand“ siūlo skristi į abi šias šalis iš Londono už 942 svarus, t.y. maždaug 3900 litų. Tikrai nemažai, bet prisiminus, kad abi šios šalys – toliausiai nuo Lietuvos esančios Žemės rutulio dalys, kaina darosi suprantamesnė. (Beje, paprastai suskraidyti į Naująją Zelandiją atsieina maždaug tūkstančiu litų brangiau.)

Nepamirškim ir to, kad šis pasiūlymas leidžia su tuo pačiu bilietu aplankyti abi Tasmano jūros skiriamas valstybes: pvz., apsidairius Australijoje, iš bet kurio didžiojo rytinės pakrantės oro uosto pratęsti kelionę iki Naujosios Zelandijos, o iš ten jau grįžti Europon tiesiai. Na kaip tiesiai – su privalomu persėdimu Honkonge. O jame irgi galima, ir net verta, pasilikti nors porai dienų… Žodžiu, tik turėk laiko. Ir vieną kitą laisvą litą.

Sidnėjus, Australija

Sidnėjus, Australija

Iki kada galima įsigyti tokį bilietą? Iki vasario 2-osios. Išskristi reiktų tarp vasario 22 d. ir kovo 22 d. Nors pastebėjome, kad likusią metų dalį toks pat bilietas kainuotų nuo 952 svarų, taigi tik trupučiu daugiau.

Kelionę su abiejų šalių aplankymu galima susidėlioti aviakompanijos tinklapyje, pasirinkus Multistop booking.

Beje, „Air New Zealand“ siūlo pigiau skristi ir į Los Andželą – iš Londono bilietas kainuoja nuo 386 svarų asmeniui.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>