Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Mauricijus iš Varšuvos - nuo 1750 Lt (papildyta)

Indijos vandenyne šalia Afrikos esantis Mauricijus negali pasigirti tokia pigių skrydžių pasiūla kaip, tarkim, priešingoje žemyno pusėje (bet ne mažiau toli nuo Europos) įsikūrusi Tenerifė.

Tuo patrauklesnis šis Šveicarijos oro bendrovės “Swiss” pasiūlymas skrydžiams iš Varšuvos į Mauricijų, galiojantis, panašu, laikotarpiui iki pat metų pabaigos. Ekonominės klasės aviabilieto kaina – 2217 zlotų, kas atitinka maždaug 1750 Lt.

Už panašias kainas iš Lenkijos galima suskraidyti ir į kitą Indijos vandenyno įžymybę – Maldyvus, ir į kitų žemynų kurortus: populiarųjį Puketą Tailande, socializmu intriguojantį Varaderą Kuboje ar jos kaimynę Dominiką.

Šiuos pasiūlymus suderinus su geromis viešbučių kainomis, atostogos net tolimuose kraštuose tampa visai įkandamomis. O apie tai, kaip šiais laikais paprasta pasiekti kaimyninės Lenkijos sostinę, turbūt nė neverta užsiminti.

PAPILDYTA: yra bilietų ir Pietų Afrikos Respublikos populiarųjį didmiestį Keiptauną – nuo 2139 zlotų.

Bookmark and Share

8 comments to Mauricijus iš Varšuvos – nuo 1750 Lt (papildyta)

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>