Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Indija ir Rytų Azija iš Vilniaus - nuo 1769 Lt

Suomių oro bendrovė „Finnair“, kuri didžiuojasi į Aziją skraidinanti trumpiausiu keliu – virš Rusijos, t.y. ten, kur Žemės rutulio apimtis mažesnė – mums turi ir kitą privalumą: ji skraido ir į Vilnių. Reisai dažni, persėdimas kompaktiškame Helsinkio oro uoste nesudėtingas, o pradėti tolimą kelionę savam aerouoste ne tik patogu, bet ir smagu.

Suomiai retkarčiais išmeta ypač patrauklių kainų į savo aptarnaujamus Kinijos, Indijos, Japonijos, Tailando ir Singapūro miestus. Akcijos, kurią jie vykdo iki rugpjūčio 13-osios, ypatinga gal ir nepavadintume, bet, pvz., į Delį Indijoje suskraidyti galima jau nuo 1769 Lt, o Pekiną ar Čonkingą Kinijoje – už beveik tiek pat, 1779 Lt. Tokijas, Bankokas, Honkongas ir kiti Azijos megapoliai pasiekiami už 1989-2199 Lt, o tai jau vidutiniškai patrauklios kainos.

Kelionių laikotarpiai skiriasi priklausomai nuo krypties, bet prasideda jau rudenį.

Beje, pasiūlymas galioja tik aviakompanijos lojalumo (mylių kaupimo) programos „Finnair Plus“ dalyviams. Narystė nemokama, tad jei bilietų kainos sudomino, užsiregistruoti verta.

Tai padaryti, o taip pat rasti visas akcijos kryptis ir kainas bei įsigyti bilietus galima aviakompanijos tinklapyje.

 

Bookmark and Share

2 comments to Indija ir Rytų Azija iš Vilniaus – nuo 1769 Lt

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>